Konkursy

September 18, 2020

ART+DESIGN+SCIENCE: Startuje druga edycja programu rezydencji naukowo-artystycznej

Science Now wraz z partnerami zapraszają młodych twórców do udziału w drugiej edycji autorskiego programu rezydencji naukowo-artystycznej - ART+DESIGN+SCIENCE.

Więcej o "ART+DESIGN+SCIENCE: Startuje druga..."

September 18, 2020

Konkurs na koncepcję domu typowego w zabudowie bliźniaczej - DLA ARCHITEKTÓW ORAZ STUDENTÓW ARCHITEKTURY

Technobeton Sp. z o.o. – producent nowoczesnych materiałów konstrukcyjnych – zaprasza do udziału w konkursie na koncepcję domu typowego w zabudowie bliźniaczej. Celem konkursu jest wyłonienie pracy, która opiera się na jak najszerszym wykorzystaniu materiałów budowlanych TECHNOBETON i prezentuje najlepsze rozwiązania pod względem estetyki, jak też funkcjonalności.

Więcej o "Konkurs na koncepcję domu typowego w..."

August 9, 2020

Konkurs stażowy na stanowisko copywriter

Agencja Marketingowa NPROFIT już od ponad dziesięciu lat świadcząca usługi w oparciu o naukową metodę SEO, właściciel platformy Terdeals.com ogłasza konkurs stażowy na stanowisko copywriter.

Więcej o "Konkurs stażowy na stanowisko..."

August 9, 2020

Konkurs Wspólnego Przedsięwzięcia INGA realizowanego przez Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Operatora Gazociągów Przemysłowych GAZ-SYSTEM S.A.

Celem konkursu jest wyłonienie do finansowania projektów, które w największym stopniu przyczynią się do osiągnięcia celów PO IR oraz celów Działania określonych w szczegółowym opisie osi priorytetowych PO IR. Projekty mają też odpowiadać celom Wspólnego Przedsięwziecia INGA realizowanego we współpracy z PGNiG i GAZ-SYSTEM, zakładającego wsparcie projektów w obszarze...

Więcej o "Konkurs Wspólnego Przedsięwzięcia..."