Archiwum wydarzeń

Źródło: LUK Politechnika Lublin

27 stycznia 2020

LUK Politechnika Lublin „Drużyną Roku”

  Siatkarze LUK Politechniki Lublin zostali wyróżnieni w 58. Plebiscycie Sportowym Kuriera Lubelskiego w kategorii „DRUŻYNA ROKU”. Dzięki naszemu zespołowi, po wielu latach, lubelska siatkówka wróciła na drugi szczebel rozgrywek w kraju. 

Więcej o "LUK Politechnika Lublin „Drużyną..."

20 stycznia 2020

Praca naszej studentki nagrodzona przez Polskie Towarzystwo Marketingu

  Praca licencjacka Pauliny Niedziałek, absolwentki marketingu i komunikacji rynkowej Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej, zajęła II miejsce w konkursie Polskiego Naukowego Towarzystwa Marketingu. Celem konkursu było wyłonienie najlepszych opracowań z zakresu marketingu, handlu i konsumpcji. 

Więcej o "Praca naszej studentki nagrodzona..."

13 stycznia 2020

Opłatkowy Koncert Kolęd

  Dnia 11 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 16 w Lublinie odbył się XXV Opłatkowy Koncerty Kolęd.   Najpiękniejsze polskie kolędy można było usłyszeć w wykonaniu Akademickiego Chóru Politechniki Lubelskiej oraz Chóru "La Musica" SP nr 16 w Lublinie. 

Więcej o "Opłatkowy Koncert Kolęd "

Fot. K. Krzysiak, SAF PL

13 stycznia 2020

„Armenia na 3 obiektywy”. Wystawa na Politechnice Lubelskiej

  Zdjęcia Jerzego Montusiewicza, Stanisława Skomry oraz Urszuli Ziniewicz pokazujące współczesny obraz kultury Ormian można zobaczyć na wystawie w Politechnice Lubelskiej. Wernisaż fotografii odbył się 13 stycznia 2020 r. w Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii Politechniki Lubelskiej (tzw. Rdzewiak). Ekspozycja czynna będzie do 28 lutego br. 

Więcej o "„Armenia na 3 obiektywy”. Wystawa..."

Fot. K. Krzysiak, SAF PL

9 stycznia 2020

Dyplom uznania dla naszej Uczelni

  Rektor prof. Piotr Kacejko odebrał z rąk Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Lublinie płka Jerzego Flisa dyplom uznania dla Politechniki Lubelskiej za udział w II edycji przeszkolenia wojskowego studentów w ramach projektu „Legia Akademicka”. Szkolenie zorganizowane zostało przez Ministerstwo Obrony Narodowej.   Uroczystość odbyła się 9 stycznia 2020 r....

Więcej o "Dyplom uznania dla naszej Uczelni "

23 grudnia 2019

Troje naszych studentów otrzymało stypendia ministra

  Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego podjął decyzję o przyznaniu stypendiów za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe na rok akademicki 2019/2020. 

Więcej o "Troje naszych studentów otrzymało..."

Fot. T. Maślona, SAF PL

19 grudnia 2019

Co, gdzie wrzucać, czyli studencki poradnik segregacji odpadów

  Studenci marketingu i komunikacji rynkowej oraz zarządzania Politechniki Lubelskiej nakręcili krótkie filmy pokazujące, jak segregować śmieci. Studio filmowe urządzili w akademiku. 

Więcej o "Co, gdzie wrzucać, czyli studencki..."

Fot. K. Krzysiak, SAF PL

18 grudnia 2019

Świąteczna zbiórka krwi na Politechnice Lubelskiej

  Dzisiaj i jutro w godz. 8.30-14.00 w sali 120 Centrum Innowacji i Zaawansowanych Technologii PL (tzw. Rdzewiak) pracownicy i studenci uczelni mogą oddawać krew. Akcję organizuje Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Politechnice Lubelskiej. 

Więcej o "Świąteczna zbiórka krwi na..."

Fot. K. Krzysiak, SAF PL

17 grudnia 2019

Od Politechniki dla Weroniki

  Od trzech lat organizują turnieje, sprzedają ciasta, przeprowadzają zbiórki pieniędzy. Studenci Politechniki Lubelskiej, a w tym roku również Uniwersytetu Przyrodniczego i KUL, zdobywają środki na leczenie Weroniki Przybycień, która zmaga się z ciężką chorobą. 

Więcej o "Od Politechniki dla Weroniki "

Fot. T. Maślona, SAF PL

17 grudnia 2019

Spotkanie opłatkowe u inżynierów

  Były kolędy, tradycyjne polskie potrawy, choinka i prezenty. Pracownicy, studenci i doktoranci Politechniki Lubelskiej oraz okoliczni mieszkańcy spotkali się na uczelnianym opłatku. Wydarzenie odbyło się 16 grudnia 2019 r. przed budynkiem stołówki Politechniki Lubelskiej. 

Więcej o "Spotkanie opłatkowe u inżynierów "


Archiwum »