29 maja 2019

Spotkanie z ekspertem Samsung R&D

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu z Renata Bilecką, ekspertką firmy Samsung, na temat bezpieczeństwa w świecie mobilnym.
 
Tematem spotkania będą typowe zagrożenia związane z codziennym użytkowaniem smartfonów i dostępnych aplikacji. Uczestnicy dowiedzą się, jak bezpiecznie korzystać z rozwiązań mobilnych, by nie narazić się na utratę pieniędzy czy - co gorsza - własnej tożsamości. Będzie o tym, co warto i czego nie warto robić na smartfonie, jak działają złośliwe aplikacje i jakich technik używają przestępcy, by wykraść dane i pieniądze.
 
Renata Bilecka jest ekspertką rozwiązań bezpieczeństwa mobilnego i promotorka technologii mobilnych, sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy. Reprezentuje ponad 10 lat doświadczenia w doradztwie IT. Prezentuje, uczy, negocjuje, optymalizuje, rozwija i pomaga przekształcać biznes klientów poprzez technologie mobilne. Prywatnie mama, podróżniczka i zapalona rowerzystka.
 
Spotkanie odbędzie się 5 czerwca o godz. 17:30 w Samsung Inkubator (ul. Nadbystrzycka 38A, Wydział Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej).
 
Liczba miejsc ograniczona. Zapisy do 2 czerwca lub wyczerpania miejsc.