Droga przy CEN-TECH-u otwarta od 4 maja!

Szanowni Państwo,

zakończyły się odbiory robót budowlanych naszej najnowszej inwestycji – Centrum Technologii Informatycznych i Lingwistyki Technicznej, w tym remontu drogi wjazdowej na kampus Politechniki Lubelskiej prowadzącej przy kościele. Dlatego z dniem 4 maja br. oddajemy do użytku szlaban umożliwiający wjazd na kampus tą drogą poprzez naciśnięcie górnego środkowego przycisku dotychczas używanego pilota, który jest w Państwa posiadaniu.

Jednocześnie prosimy o przestrzeganie znaków drogowych i informacyjnych na terenie kampusu, a w szczególności ograniczenia prędkości pojazdów do 20 km/godz.

Przypominamy także, że przy wyjeździe od strony kościoła na ul. Nadbystrzycką w dalszym ciągu obowiązuje zakaz skrętu w lewo.

Pragniemy podkreślić, że wjazd od strony kościoła dostępny jest jedynie dla pracowników Politechniki Lubelskiej. Nie będzie możliwe otwarcie szlabanu przez portiera dla osób przyjeżdżających z zewnątrz, takich jak: goście Politechniki Lubelskiej i dostawcy. Dla tych osób przeznaczony jest wjazd od strony DS nr 4, który rozumiany jest jako wjazd główny na teren kampusu.