LCCI IQ

LCCI English for Business - najpopularniejsze egzaminy LCCI IQ

Egzaminy LCCI English for Business są egzaminami z języka angielskiego, których celem jest sprawdzenie umiejętności posługiwania się językiem angielskim w dziedzinie biznesu. Od kandydatów wymagana jest przede wszystkim umiejętność precyzyjnego zrozumienia i wyrażania się w języku angielskim w formie pisemnej oraz doboru odpowiedniego tonu, formy i zawartości merytorycznej wypowiedzi, w zależności od wymagań sytuacji. Egzaminy EFB zostały opracowane przez specjalistów na podstawie autentycznych, codziennych sytuacji ze świata biznesu.

English for Business (EFB):

  • Najczęściej wybierany przez zdających egzamin LCCI.
  • Jest owocem nowego, profesjonalnego podejścia do egzaminów językowych.
  • Bazuje na autentycznych materiałach i sytuacjach ze świata biznesu.
  • Egzamin pisemny (Reading and Writing) dostępny na 5 poziomach zaawansowania, od Preliminary do Level 4.
  • Obok oceny na certyfikacie widnieje wynik procentowy kandydata, oraz odpowiadający poziom CEFR.
  • Od kandydatów wymagana jest umiejętność precyzyjnego wyrażania się w języku angielskim w piśmie. Zachowana musi być odpowiednia dla danej sytuacji lub scenariusza forma, ton i zawartość wypowiedzi.
  • Certyfikat English for Business stanowi zaliczenie lektoratów na dziesiątkach polskich uczelni i umożliwia zdobycie wymarzonej pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą.
  • W celu uzyskania dodatkowego potwierdzenia swoich kwalifikacji kandydat może przystąpić do części ustnej (Speaking) oraz do części ze słuchu (Listening).

Cennik egzaminów (PLN):

EFB Reading & Writing:
Preliminary Level - 350,00
Level 1 - 360,00
Level 2 - 370,00
Level 3 - 380,00
Level 4 - 390,00

EFB Speaking Test:
Preliminary Level - 150,00
Level 1 - 160,00
Level 2 - 170,00
Level 3 - 180,00
Level 4 - 190,00

EFB Listening Test:
Preliminary Level - 150,00
Level 1 - 160,00
Level 2 - 170,00
Level 3 - 180,00
Level 4 - 190,00

W celu zapoznania się z pełną ofertą egzaminów LCCI IQ prosimy o odwiedzenie strony internetowej Pearson: https://qualifications.pearson.com/en/qualifications/lcci.html Po wybraniu konkretnego egzaminu, dostępne są szczegółowe informacje odnośnie zawartości i sposobu jego przeprowadzenia, a także przykładowe arkusze egzaminacyjne.

Egzaminy LCCI IQ przeprowadzane są w ramach sesji seryjnych lub ustalanych indywidualnie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.