Aktualności

Uprzejmie informujemy, iż Uczelniane Biuro Projektów PL posiada profil na Facebooku, na którym będzie na bieżąco zamieszczać informacje dotyczące konkursów, konferencji oraz innych wydarzeń.

Zachęcamy do śledzenia naszego profilu: https://www.facebook.com/Uczelniane-Biuro-Projektów-Politechniki-Lubelskiej-105781874993749/

 

 

 

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza konkurs pt. "Kadra dydaktyczna dla projektowania uniwersalnego" - celem konkursu jest podniesienie kompetencji dydaktycznych kadry uczelni w zakresie projektowania uniwersalnego tak, aby zapewnić wysoką jakość kształcenia studentów w tym obszarze (szkolenia, warsztaty, wizyty studyjne, i inne).

Deadline: 05 lipca 2021 r.

Link do dokumentacji


Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłasza również konkurs pt. "Uczelnia dostępna III"- konkurs obejmuje wsparciem zmiany organizacyjne i podnoszenie świadomości i kompetencji kadry uczelni z zakresu niepełnosprawności poprzez realizację działań mających na celu zapewnienie przez uczelnię dostępności komunikacyjnej, administrowanych stron internetowych, narzędzi informatycznych, procedur kształcenia w kształceniu na poziomie wyższym, wprowadzenie do programów kształcenia modyfikacji zapewniających ich dostępność dla studentów z niepełnosprawnościami oraz działań z zakresu dostępności architektonicznej.

Deadline: 08 lipca 2021 r.

Link do dokumentacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie informacji o chęci udziału w projektach w nieprzekraczalnym terminie do 10 maja 2021 r. Do 21 maja 2021 r. powołane zostaną zespoły projektowe, które odpowiedzialne będą za przygotowanie aplikacji.