Panel naukowy Beta Academics 2021

Szanowni Państwo,

W dniach 15-16.09, jeśli pozwoli na to sytuacja pandemiczna, Katedra Mediów, Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej WSIiZ przy wsparciu Katedry Projektowania Graficznego oraz Zakładu Grafiki Komputerowej, organizuje panel naukowy Beta Academics 2021. Jest to event towarzyszący konferencji Internet Beta 2021 - i odbędzie się już po raz drugi. Edycja 2019 była bardzo udanym wydarzeniem, a dyskusje przeciągnęły się do późnego popołudnia - liczymy na powtórkę. 

Tematem tegorocznej edycji jest komunikacja wizualna w szerokim kontekście, dlatego zapraszamy do zgłoszenia wystąpień Badaczy i Badaczki oraz Artystów i Artystki, zajmujących się tym tematem. Zgłoszenia na 15 minutowe prelekcje przyjmujemy za pośrednictwem tego formularza do 30 czerwca.

Warunki finansowe, dzięki dofinansowaniu konferencji przez Ministra Edukacji i Nauki w ramach programu Doskonała nauka, są niezwykle korzystane z punktu widzenia oferowanych możliwości (w tym proofreading artykułow naukowych). Koszt udziału to jedynie 150 zł plus koszt dojazdu do Rzeszowa. Dodatkowym atutem jest wstęp na prelekcje Internet Bety w ramach tej opłaty.  

Więcej szczegółowych  informacji: 

Strona uczelni

Strona Internet Bety

Fan Page