23 lipca 2021

Program stażowy Bootcamp DevaGroup - wejdź z nami w świat marketingu!

Chcesz poznać świat reklam w Internecie od podszewki?
Myślisz o zmianie branży, a może zastanawiasz się, czy kariera w marketingu to coś dla Ciebie?
Zgłoś się na staż z bootcampem w prestiżowej krakowskiej agencji!

Pierwsza edycja naszego programu startuje już w sierpniu!

 

Dlaczego warto wziąć udział w darmowym bootcampie?
To jedyny w swoim rodzaju projekt stażowy, który rozpoczynamy intensywnym kursem wprowadzającym (bootcampem). Biorąc w nim udział możesz oczekiwać wprowadzenia w świat reklam w Internecie od absolutnych podstaw.

Czy ten bootcamp jest dla mnie?
Zastanawiasz się, czy warto poświęcić nam czas i czy świat marketingu jest rzeczywiście dla Ciebie?
Sprawdź, czy to przygoda skrojona na miarę Twoich potrzeb!

  • Szkolimy z konkretów i przygotujemy Cię do podjęcia w przyszłości pracy na konkretnych stanowiskach. Dostaniesz od nas konkretne umiejętności - ale nie obejdzie się bez Twojej samodzielnej pracy.
  • Jesteś studentem kierunku marketingowego? A może studiujesz coś, co nawet “nie stało” koło marketingu, ale chcesz spróbować swoich sił w tej dziedzinie? Aplikuj i zdobądź cenne doświadczenie, które będzie doskonale wyglądać na Twoim CV!
  • Chcesz zmienić branżę i ciągnie Cię w kierunku reklam? Trafisz w doskonałe ręce naszych ekspertów, dla których Google Ads nie ma żadnych tajemnic! Nie musisz mieć statusu studenta, ani żadnych innych papierów - nie ograniczamy się, nasz bootcamp jest dla każdego!
  • Nie kryjemy się z tym - nasze drzwi stoją dla Was otworem! Jeśli po bootcampie będziecie chcieli pracować z nami mamy dla Was ściśle określoną drogę do kariery. Od Stażysty, do Juniora, aż po Specjalistę Google Ads - wszystko zależy od Waszego zaangażowania!

Więcej informacji i zapisy na: https://www.devagroup.pl/program-stazowy