26 czerwca 2021

Wznowienie działalności Domu Wypoczynkowego Pracowników PL w Kazimierzu Dolnym

Szanowni Państwo,

od 26 czerwca w trosce o Państwa zdrowie, kwaterowanie odbywać się będzie na nowych zasadach z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Każdy Gość przed przyjazdem zobowiązany jest do rzetelnego wypełnienia WSTĘPNEJ ANKIETY KWALIFIKACYJNEJ (stanowiącej załącznik do niniejszego ogłoszenia) oraz pozostawienia jej obsłudze Domu Wypoczynkowego. W przypadku odpowiedzi twierdzącej na jedno z pytań zawartych w ankiecie, należy zrezygnować z przyjazdu/pobytu – poinformować o tym pracownika Sekcji Spraw Socjalno-Bytowych Pracowników PL  lub obsługi Domu Wypoczynkowego Pracowników PL oraz  skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną, właściwą dla Państwa miejsca pobytu.

Zgodnie z nowymi wytycznym od 26 czerwca obowiązuje limit gości – maks. 75 proc. obłożenia  (7 pokoi). Poza limitem (2 pokoje) przyjmowani będą goście w pełni zaszczepieni przeciwko COVID-19. Warunkiem skorzystania z wynajmu pokoi poza limitem jest okazanie pracownikowi Domu Wypoczynkowego certyfikatu/-ów szczepienia/-eń oraz podpisanie oświadczenia/-eń wszystkich osób zameldowanych w danym pokoju (oświadczenie w załączeniu). W przypadku gdy chociaż jedna osoba nie będzie w pełni zaszczepiona, pokój  nie zostanie udostępniony.

Na wyposażeniu każdego pokoju  znajduje się czajnik, talerze, kubki/filiżanki, miseczki, sztućce oraz deska do krojenia. W pokojach obowiązuje bezwzględny zakaz używania kuchenek elektrycznych, gazowych, spirytusowych, grilli oraz grzałek.

Przed przyjazdem prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem Domu Wypoczynkowego Pracowników Politechniki Lubelskiej w Kazimierzu Dolnym”, „Regulaminem funkcjonowania Domu Wypoczynkowego Pracowników Politechniki Lubelskiej w czasie pandemii COVID-19” oraz „Procedurami bezpieczeństwa wdrożonymi w Domu Wypoczynkowym Pracowników PL w związku z pandemią COVID-19” (załączniki do niniejszego ogłoszenia).

Pobyt na terenie Domu Wypoczynkowego Pracowników PL w Kazimierzu Dolnym jest równoznaczny ze znajomością i akceptacją „Regulaminu funkcjonowania Domu Wypoczynkowego Pracowników Politechniki Lubelskiej w czasie pandemii COVID-19”, „Procedur bezpieczeństwa wdrożonych w Domu Wypoczynkowym Pracowników PL w związku z pandemią COVID-19” oraz „Regulaminu Domu Wypoczynkowego Pracowników Politechniki Lubelskiej w Kazimierzu Dolnym”.

Prosimy o stosowanie się do powyższych wytycznych oraz aktualnie obowiązujących przepisów i zaleceń związanych ze stanem epidemii.

Pomimo powyższych ograniczeń serdecznie zapraszamy do rezerwacji pokoi.