Partnerzy

28 kwietnia 2021

Andea

Andea specializes in delivering MES services and solutions; from conducting technical assessments and implementing strategic manufacturing systems to managing global MES rollouts. Our employees are process experts in the fields of production and logistic, quality management and production data analysis. We have successfully delivered tens of global manufacturing system implementations in...

Więcej o "Andea"

9 stycznia 2020

Samsung

Centrum Badawczo-Rozwojowe Samsung Polska to jedna z największych i najszybciej rozwijających się placówek tego typu w Europie.Zaczynaliśmy od projektowania podsystemów odbiorników cyfrowej telewizji satelitarnej, jednak szybko rozszerzaliśmy obszar naszych zainteresowań. Obecnie obejmuje on: zaawansowane systemy telewizji cyfrowej, konwergencję platform, systemy mobilne, inteligentne...

Więcej o "Samsung "

9 stycznia 2020

Proacta

Nasz zespół ambitnych programistów to najbardziej śmiali wizjonerzy i awanturnicy naszej branży. To doświadczeni profesjonaliści, dla których zrozumienie potrzeb stanowi klucz do sukcesu.Tym co cenimy najbardziej jest otwarta i przejrzysta komunikacja. Kreując przyszłość, Proacta już dziś jest solidnym partnerem dla wielu renomowanych klientów.W zakres działalności naszego...

Więcej o "Proacta "

9 stycznia 2020

Romico

Jesteśmy międzynarodowym zespołem specjalistów wytwarzającym oprogramowanie. Firma ROMICO posiada w Polsce zespół doświadczonych programistów, wśród których nie zabrakło również osób, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery. W naszej firmie będziesz miał okazję rozwijać swoje zamiłowanie do programowania oraz zdobyć cenne doświadczenie!

Więcej o "Romico"

9 stycznia 2020

Asseco Business Solutions

Asseco Business Solutions to polska firma informatyczna, która już od 20 lat wspiera pracę przedsiębiorstw wielu branż. W naszych biurach na terenie całego kraju ponad 900 pracowników czuwa nad jakością oferowanego przez nas oprogramowania. W samym Lublinie jest nas już 500!Co wyróżniałoby Asseco BS jako Twojego przyszłego pracodawcę?◾Możliwość korzystania z wieloletniego...

Więcej o "Asseco Business Solutions"

9 stycznia 2020

Goldman Sachs

Goldman Sachs działa jako doradca finansowy dla największych przedsiębiorstw dlatego też w zakresie zainteresowań firmy są absolwenci kierunków technicznych i finansowych.Po więcej informacji odwiedźcie stronę  goldmansachs.com/careers

Więcej o "Goldman Sachs "

O nas

Urząd Dozoru Technicznego (UDT)  jest państwową osobą prawną działającą w zakresie wspierania państwa,  społeczeństwa i podmiotów gospodarczych w szeroko rozumianych  działaniach służących bezpieczeństwu użytkowania urządzeń technicznych,  które mogą stwarzać zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego, mienia  lub środowiska. Bezstronny,...

Więcej o "O nas"


ul. 3 Maja 8, 05-800 Pruszków, www

Kongsberg Automotive (KA) to norweski holding, działający na rynku motoryzacyjnym od ponad 50 lat. Fabryka w Pruszkowie została założona w czerwcu 2000 roku i jest częścią dywizji Interior.

Pruszków to jedyny Europejski zakład produkcyjny w obrębie Grupy Kongsberg Automotive, który zajmuje się wytwarzaniem części podwyższających komfort siedzeń samochodowych w dwóch kategoriach: Podgrzewania Foteli (produkty: wiązki elektryczne, maty grzewcze) oraz Systemów Podparcia i Interiorwentylacji siedzeń (produkty: systemy komfortu, systemy masażowe, systemy wentylacji) Wyprodukowane przez nas komponenty są montowane w większości pojazdów na całym świecie.


  ul. Jana Sawy 2, 20-632 Lublin, www.altkom.pl

Altkom Akademia, jedna z największych firm informatycznych w Polsce, specjalizuje się w edukacji informatycznej oraz dostarczaniu rozwiązań IT dla biznesu. Obecnie zakres działalności Grupy Altkom obejmuje trzy obszary:

  • usługi edukacyjne (pion Edukacja - Altkom Akademia S.A.)
  • usługi projektowo-programistyczne (pion Software & Consulting – Altkom Akademia S.A.)
  • usługi integratorskie (Integrity Solutions Sp. z o.o.).

Siedziba główna: ul. Wołoska 9, 02-583 Warszawa 

Oddział w Lublinie: ul. Morwowa 1, 20-704 Lublin

www.britenet.com.pl

Britenet to grupa ekspertów, których ambicją jest współtworzenie najlepszej firmy IT na polskim rynku. Swoje działania koncentrujemy na outsourcingu naszych specjalistów oraz tworzeniu dedykowanych systemów informatycznych.
Zatrudniamy obecnie ponad 280 Konsultantów z różnych dziedzin. Posiadamy oddziały w Warszawie, Lublinie, Poznaniu i Kielcach i wciąż rozwijamy zasięg naszej działalności. Tworzymy zaawansowane rozwiązania internetowe dla największych firm zarówno na polskim, jak i międzynarodowym rynku. W związku z dynamicznym rozwojem i coraz większą liczbą realizowanych projektów, prowadzimy ciągłą rekrutację na stanowiska wymagające doświadczenia, jak i pozwalające je nabywać od podstaw. Stawiamy na ludzi młodych, otwartych, niekoniecznie posiadających bogate doświadczenie zawodowe, ale pragnących rozwijać się wraz z firmą.


  ul. Mełgiewska 7/9, 20-952 Lublin, www.pl.mw.gruppocln.com

MW Lublin jest spółką wchodzącą w skład Grupy CLN, jednej z wiodących dystrybutorów wyrobów ze stali powstałą w miejsce dawnego zakładu produkcji kół – DEF. W lubelskim zakładzie produkowane są wysokiej jakości koła do samochodów osobowych, takich jak m.in Fiat, Hyundai, Kia czy Renault. Wraz z rozwojem firmy planowana jest także produkcja kół do samochodów dostawczych i motocykli.
Wszystkie elementy koła są produkowane na miejscu, a następnie są one montowane i malowane. Po tym procesie są już gotowe do wysyłki do Klienta.


  ul. Zabraniecka 20, 03-872 Warszawa, www.pg.com

Procter&Gamble jest jedną z największych na świecie firm działających na rynku FMCG (szybko zbywalnych dóbr konsumpcyjnych). Produkujemy i sprzedajemy niemal 300 marek, które trafiają do 4 miliardów konsumentów na całym świecie. Nasze marki sprzedawane w Polsce to m.in. Gillette, Pantene, Head&Shoulders, Olay, Wellaflex, Blend-a-med, Oral-B, Braun, Duracell, Pampers, Always, Naturella, Vizir, Lenor, Ariel.


   Al. Niepodległości 69, 02-626 Warszawa, www.pl.sii.eu

Sii Sp. z o.o. jest jednym z liderów usług w zakresie informatyki i nowoczesnych technologii. Wspieramy Klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Realizujemy projekty dla wiodących firm na polskim rynku z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, energetyki i przemysłu oraz FMCG.
Spółka powstała w styczniu 2006 r. w Warszawie, z inicjatywy Gregoire’a Nitota. Dynamiczny rozwój Sii w Polsce i rosnące zapotrzebowania naszych Klientów zaowocowały otwarciem kolejnych oddziałów. Obecnie, zatrudniamy ponad 700 osób w pięciu oddziałach: Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków. Realizujemy również projekty w Olsztynie, Szczecinie, Płocku i Łodzi. W Sii najważniejsi są ludzie. Poszukujemy osób otwartych i pogodnych, a przy tym kompetentnych i profesjonalnie podchodzących do swoich obowiązków. Dzięki szybkiemu rozwojowi Sii, dołącza do nas co miesiąc ponad 20 Pracowników.

  ul. Budowlana 26, 20-469 Lublin, www.sipma.pl

SIPMA S.A. jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Polsce. Jednym z największych przedsiębiorstw produkcyjnych na Lubelszczyźnie. Ponad 170 letnie doświadczenie w produkcji maszyn rolniczych łączymy z nowoczesnymi metodami zarządzania. Nasze produkty zdobyły uznanie na wielu rynkach. Potwierdzają to liczne medale, puchary i dyplomy zdobyte na targach i wystawach. Swoją pracę opieramy na wysokich standardach zarządzania. Innowacyjność, twórczość oraz zdolność podejmowania inicjatyw to wartości, którymi się kierujemy w codziennej pracy.